Kort nad Grajcarkiem

Tenisowe boisko zlokalizowane pomiędzy dworcem autobusowym PKS w Szczawnicy a malowniczą alejką wiodącą wzdłuż górskiej rzeki. Kort nad Grajcarkiem należy wprawdzie do pobliskiego kompleksu wypoczynkowego z apartamentami i luksusowym hotelem, jednak póki co* ten obiekt sportowy pozostaje ogólnodostępny.

Miłośnicy tenisa mogą tutaj liczyć na sztuczne oświetlenie, pozwalające na swobodną grę nawet do późnych godzin wieczornych. Na szczawnickim korcie nad Grajcarkiem zazwyczaj sezon rozpoczyna się wraz z długim weekendem majowym, a boisko pozostaje otwarte do godziny 22:00. Dla amatorów białego sportu niezwykle istotna jest nawierzchnia - tutaj mamy do czynienia z czerwoną, ceglaną mączką. Dokładnie tak samo, jak na zdecydowanej większości kortów tenisowych w Polsce.

* stan na czerwiec 2018

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Tenis należy do najpopularniejszych form rekreacji, czy to nad morzem, czy to w górach, czy też gdziekolwiek indziej. Pienińskie uzdrowisko posiada kort o nawierzchni z ceglanej mączki, wyposażony dodatkowo w sztuczne oświetlenie, co pozwala na swobodną grę nawet do godziny 22:00. Sezon sportowy na obiekcie w Szczawnicy zwykle zaczyna się z początkiem maja.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy