Kort tenisowy Pod Jarmutą

Miłośnicy tenisa mają w mieście do wyboru parę kortów tenisowych z różną nawierzchnią. Wśród jest obiekt strefy rekreacyjnej hotelu Pod Jarmutą (ul. Szlachtowska 75 b) - przez pewien czas dostępny wyłącznie dla gości obiektu noclegowego. Jednak od pewnego czasu wszyscy, którzy przebywają w Szczawnicy i mają ochotę na niezobowiązującą partyjkę albo poważniejszy - nawet jeśli amatorski - turniej tenisowy, mogą grać właśnie tutaj*.

Kort Pod Jarmutą jest pełnowymiarowy, wyłożony sztuczną nawierzchnią quasi-dywanową. Pole do gry ma inny kolor od "strefy autu", więc tenisiści nie powinni mieć większych problemów z rozstrzyganiem, gdzie dokładnie wylądowała piłka. Niewątpliwym atutem obiektu jest również sztuczne oświetlenie, bazujące na 6 odpowiednio rozmieszczonych lampach - zachód słońca czy wyjątkowo pochmurny dzień wcale nie muszą oznaczać przymusowego końca sportowej rywalizacji na korcie.

* stan na czerwiec 2018

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Ceny wynajmu ortu tenisowego Pod Jarmutą w Szczawnicy - stan na czerwiec 2018:

  • 20 złotych za godzinę cały obiekt
  • dla gości hotelu przewidziane są specjalne zniżki

Jeden z obiektów sportowych uzdrowiska. Przynależy wprawdzie do hotelowej strefy rekreacji, jest jednak ogólnodostępny. Kort tenisowy pod Jarmutą to pełnowymiarowe boisko do "białego sportu", ze sztuczną nawierzchnią dywanową i może niezbyt rozbudowanym, lecz skutecznym systemem oświetlenia. Dla miłośników tenisa - ważny punkt na mapie  turystycznej Szczawnicy.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz