Park linowy ABlandia Rytro

O ile wspinaczka górska to sport wyłącznie dla wybranych, tak do parków linowych może wybrać się praktycznie każdy. ABlandia w Rytrze ma na stanie aż 6 linowych tras z przeszkodami, o stopniowo rosnącym poziomie trudności i łącznej długości blisko 2 kilometrów. Jest też odpowiednio przygotowana Strefa Juniora dla najmłodszych dzieci.

Mając tyle wariantów do wyboru, z pewnością wszystkim członkom rodziny uda się dobrać ścieżkę odpowiednią do sprawności fizycznej. Naturalnie najwięcej satysfakcji sprawia pokonanie tych najbardziej wymagających torów zbudowanych z wymyślnych mostów, kładek, siatek wspinaczkowych i wielu innych elementów. W parku linowym ABlandia dużą popularnością cieszy się trasa Pajęczak o charakterze zjazdowym - tworzy ją 5 tyrolek, z czego najdłuższa liczy sobie bagatela 200 metrów długości.

Na zbudowanych w koronach drzew ścieżkach z przeszkodami miejscowe atrakcje wcale się nie kończą. Na przykład 20-metrowe wahadło BigSwing. Znajdzie się też parę rzeczy dla tych, którzy preferują mniej emocjonujące sposoby na relaks. Park linowy ABlandia w miejscowości Rytro posiada choćby kule wodne, dziecięce rowerki wodne (łódeczki o maks. obciążeniu 40 kg), kulę zorbingową… a także małą gastronomię.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz