Park linowy ABlandia Krościenko

Miejsce zapewniające różnorodne formy aktywnego wypoczynku. Park linowy ABlandia w Krościenku nad Dunajcem to tak na dobrą sprawę górski park rozrywki, w którym sprawnościowe tory przeszkód na wysokościach stanowią jedną z wielu atrakcji. Przy czym nijak nie da się ukryć, że trasy linowe odgrywają tutaj wiodącą rolę.

Klasycznych ścieżek z kładkami, siatkami, i innymi wyzwaniami są tutaj 4 warianty - każda o zupełnie innym poziomie trudności. Warto dodać, że w parku linowym ABlandia zadbano również o Strefę Juniora - specjalny plac zabaw zaprojektowany z myślą o najmłodszych dzieciach. Wachlarz atrakcji ekstremalnych uzupełniają jeszcze m.in. Wieża Mocy z kombinacją wspinaczkową, długi zjazd tyrolski, duże wahadło BigSwing i emocjonujący skok PowerFUN.

Na gości czeka również sporo możliwości zdecydowanie spokojniejszego zrelaksowania się. W parku Ablandia przygotowano także kule wodne, oryginalną kręgielnię - wzorowaną na zasadach gry obowiązujących na przełomie XIX i XX stulecia - oraz pole do minigolfa, składające się z 10 dołków.

Krościeński park linowy ABlandia jest otwarty przez cały rok - tyle że zazwyczaj od listopada do przełomu marca i kwietnia wyłącznie dla grup, które zawczasu zarezerwują konkretny termin.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz