Krótko i zwięźle na temat konferencji w Szczawnicy

Małe miasto uzdrowiskowe, górskie krajobrazy, niekoniecznie komfortowy dojazd, brak centrów biznesowych, pozostaje polegać na obiektach noclegowych - tak w dużym skrócie przedstawia się Szczawnica dla tych, którzy organizują konferencje. Niby atutów nie ma zbyt wiele, ale te które są, dla pewnych grup mogą okazać się w zupełności wystarczające. Naturalnie nie będą to wielcy i wpływowi tego świata, a stosunkowo małe grupy na firmowych wyjazdach.

Takie przedsięwzięcia mogą mieć rozmaity charakter: prezentacji, szkolenia, panelu dyskusyjnego, wypadu integracyjnego… w dużej części przypadków praca na konferencjach będzie jednak na pierwszym miejscu. A to oznacza konieczność skorzystania ze stosownie wyposażonej sali konferencyjnej. Takowe pomieszczenia w Szczawnicy można znaleźć przede wszystkim w obiektach noclegowych różnych kategorii, które dysponują dedykowaną ofertą dla klienteli biznesowej. Tym sposobem załatwia się dwie duże sprawy: przestrzeń roboczą i miejsce pobytu (a nierzadko również stołowania się) dla wszystkich uczestników konferencji.

Pozostaje jeszcze jedna w sumie istotna, ale nie zawsze najważniejsza kwestia. A mianowicie ewentualne atrakcje w czasie wolnym dla gości, żeby mogli zrelaksować się po pracy (albo nabrać sił przed kolejnym intensywnym dniem). Szczawnicę z pewnością można polecić tym, którzy po konferencji lubią się nieco poruszać (górskie szlaki) albo odpocząć w SPA. Można jeszcze liczyć m.in. na wieczorki taneczne i rozmaite animacje, przygotowywane przez gospodarzy ośrodków wypoczynkowych.

Dodano: 2017-09-26 13:56:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz