Szczawnica SPA

(0)
Wybierz termin pobytu
Wybierz termin pobytu
2 dorosłych, 0 dzieci
Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Szczawnica SPA

Uzdrowiskowe ujęcia podziemnych wód mogą być bardzo dobrze wykorzystane nie tylko w działaniach czysto leczniczo-rehabilitacyjnych. Cieplice służą świetnie także tym osobom, które nie tyle potrzebują poprawić swój stan zdrowia, co porządnie się zrelaksować. W takich przypadkach bardzo przydatne są specyficzne zabiegi i usługi - takie, jak np. w ośrodkach SPA w górach w Szczawnicy.

Tutejsze centra spod znaku SPA&Wellness w żadnym poważniejszym stopniu nie odbiegają od ogólnie przyjętych standardów. Do dyspozycji gości z reguły jest kilka basenów, z których ewentualne sportowe tory są zdecydowanie najmniej istotne. A przynajmniej, “oceniając na oko”, najrzadziej oblegane. W SPA w Szczawnicy-Zdroju zauważalnie większą popularnością się niecki rekreacyjne, z wszelkiego typu hydromasażami, wannami jacuzzi, biczami wodnymi itd.

Kąpiele, przyjemne w bąbelkach czy bez nich, to dopiero początek. Sesja w saunie (suchej, mokrej, parowej albo na podczerwień) i późniejsze zanurzenie się w chłodnej wodzie, doskonale pobudzają krążenie, zapewniając niepowtarzalne uczucie odświeżenia i nabierania nowych sił. Całkiem podobne, miłe wrażenia zapewniają różnorodne masaże - ogólne bądź na konkretne partie ciała, co kto będzie potrzebował. Fizjoterapeuci w centrach SPA w Szczawnicy-Zdroju mogą używać różnego rodzaju olejków potęgujących wrażenia i efekty.

Pachnidła i wszelkie inne preparaty pozostają jednak główną domeną kosmetyczek i kosmetologów. Maseczki, okłady, a także fachowe porady jakiego typu środków używać na co dzień - wszystko po to, by skóra wyglądała pięknie, zdrowo i x-razy młodziej, niż wynikałoby to z daty wpisanej na dowodzie osobistym. W SPA w Szczawnicy pracują również inni profesjonaliści, którzy służą swoimi usługami w zewnętrznej przemianie. Nowemu “ja” przyda się choćby nowa, lepiej dopasowana według najnowszych trendów fryzura. Fryzjerzy potrafią zdziałać takie cuda, że czasem trudno poznać samego siebie w lustrze.

Zbliżony efekt, tylko że wymagający z reguły długotrwałej pracy, może dać regularne i sumienne stosowanie się do wskazówek trenerów personalnych oraz dietetyków. Dobić do zdrowej wagi i osiągnąć wymarzoną sportową sylwetkę da się wyłącznie wykonując właściwie dobrane ćwiczenia i pilnując zasad odżywiania się. Magicznych, naprawdę działających w ekspresowym tempie sposobów jak na razie brak. Wizyta w SPA w Szczawnicy-Zdroju może stać się swego rodzaju punktem zwrotnym, po którym kompletnie zmieni się styl życia. Rzecz jasna na lepsze.

Taki pobyt przysłuży się nie tylko steranym intensywnym życiem zawodowym korpo-szczurom. Ośrodki SPA w Szczawnicy z reguły przygotowują specjalne pakiety, dedykowane konkretnym grupom docelowym - pojedynczym osobom, rodzinom z dziećmi, seniorom czy zakochanym parom. SPA&Wellness to nie tylko szeroka gama zabiegów, ale i zaplecze gastronomiczne, szereg dodatkowych rozrywek oraz komfortowe miejsca noclegowe. Pokoje i ich wyposażenie to właściwie zawsze wyższa półka, co już na 100% znajduje odbicie w cenie. Jednak mało kto uznaje, że wczasy w SPA w Szczawnicy-Zdroju mu się nie opłaciły.