Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Szczawnicy do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Szczawnicy, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Szczawnicy na pewno potrzebujesz funkcjonalnego oprogramowania, które pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem kosztów rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają też komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10

						
												

Komentarze (2)

Bałtyk Resort 25.11.2015 12:28

NFhotel bardzo nam odpowiada. Pracujemy na nim już dłuższy czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Według nas, to na tę chwilę jeden z najbardziej funkcjonalnych programów z jakich mieliśmy okazję korzystać. Jest prosty w obsłudze i bezpłatny, ma wiele ciekawych funkcji i opcję rezerwacji online, z której również zdecydowaliśmy się korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA 25.11.2015 12:29

Mamy okazję korzystać już od dłuższego czasu i w naszym pensjonacie rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu wygodny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z klarownymi warunkami korzystania i co ważne - darmowy! Bardzo usprawnia nam dokonywanie rezerwacji. Polecamy!

Dodaj komentarz