Szczawnica apartamenty

(1)
Wybierz termin pobytu
Wybierz termin pobytu
2 dorosłych, 0 dzieci
Przyjeżdżając do można liczyć na znakomite widoki. Tak jak na obrazku z agroturystki Lipowe Wzgórze (ul. 175).
Tak prezentuje się ogród przy agroturystyce Lipowe Wzgórze - ul. 175, 34-600 Mordarka, woj. małopolskie
Agroturystyka z własnym, wydzielonym placem zabaw dla dzieci. Lipowe Wzgórze z (region Beskidy).
Domki górach - Lipowe Wzgórze obiekt z zewnątrz.
Goście agroturystki Lipowe Wzgórze w w kwestii wieczorno-barowych rozrywek mogą spróbować np. bilardowej rywalizacji.

Lipowe Wzgórze

Mordarka, Agroturystyka

Ośrodek usytuowany w malowniczej dolinie, w Beskidzie Wyspowym. W sąsiedztwie dziewiczych rezerwatów i lasów. Idealne miejsce dla osób kochających naturę!

Szczawnica apartamenty

Pokoje tak piękne, gustowne i komfortowe, jak tylko można to sobie wyobrazić. No, z drobnym zastrzeżeniem: osobą wyobrażającą sobie apartament w Szczawnicy-Zdroju będzie zwykły, żeby nie powiedzieć statystyczny Kowalski, a nie wypieszczony potomek królewskiego rodu panującego w europejskim bądź naftowym mocarstwie. Być może miejscowy standard odbiegałby “in minus” od tego, co dzień w dzień oglądają ich wysokości, jednak chyba tylko wielkopański poziom wymagań mógłby spowodować, żeby uznać taki pobyt za rozczarowujący.

Apartamenty w górach w Szczawnicy tylko w przypadku książkowych przykładów królewien (i królewiczów) na ziarnku grochu nie zapewnią godziwego poziomu komfortu. Mięciutkie i wygodne łoża, posłane aksamitami, jedwabiami. Stylowe meble z najwyższej jakości i klasy materiałów. Gustownie skomponowane ozdoby w postaci obrazów, rzeźb, figurek. No i lśniące czystością ustronne miejsce, do którego nawet najpotężniejsi królowie chadzają piechotą. Luksus pełną gębą.

À propos - wyżywienie w apartamentach w Szczawnicy-Zdroju również powinno zadowolić osoby szczególnie wymagające. O najdelikatniejsze podniebienia ze staranną czułością dbają rzetelnie wykształceni szefowie kuchni, którym nie sposób również odmówić artyzmu w prezentowanej przez nich kulinarnej sztuce. Większość szczawnickich obiektów dysponujących apartamentami, posiada też własną restaurację - a przynajmniej stołówkę. Osoby ceniące prywatność i samodzielność mogą poszukać lokalu ze stosownie wyposażonym aneksem kuchennym do wyłącznej dyspozycji gościa.

Nawet najlepszy apartament w Szczawnicy nie powinien sprawić, że długo wyczekiwany wyjazd w Pieniny zamieni się w wieczne posiedzenia w otoczeniu czterech ścian, a góry będzie się oglądać wyłącznie z balkonu, tarasu czy przez okna. Choćby dla higieny psychofizycznej. Wrażeń z wycieczek po wspaniałych, cennych z przyrodniczego punktu widzenia terenach oraz majestatycznych słowackich Tatrach nie zastąpi nic innego - nawet najlepszy film, gra czy najpiękniejszy obraz na ścianie.

Apartamenty w Szczawnicy-Zdroju lepiej potraktować jako szalenie komfortowe miejsce na odpoczynek po wojażach. Wszelkiego rodzaju i gatunku. Region słynie z licznych możliwości aktywnego spędzenia czasu - narciarstwo, jeździectwo, kolarstwo górskie i szosowe, wędkarstwo, kajakarstwo, żeglarstwo, tenis, gry zespołowe… Będzie czym się zmęczyć. Wysiłku, choć nieco innego typu, wymagają także nocne rozrywki. W mieście i okolicach nie brakuje lokali, gdzie można się świetnie bawić do białego rana. Dotyczy to nie tylko sanatoryjnych kuracjuszy.

Cena pobytu w apartamencie w Szczawnicy ma kilka składowych, niekoniecznie powiązanych ze sobą. Ile osób przyjeżdża? Sami dorośli czy rodzice z dziećmi? Jaki jest standard lokalu i obiektu? Gdzie na mapie należy go zlokalizować? Który termin wybrać? Odpowiedzi na powyższe, a także jeszcze kilka innych pytań złożą się na łączny koszt wyjazdu. Może on wynieść kilkaset, ale nawet ładne kilka tysięcy złotych. Z pewnością nie wszystkich będzie na coś takiego stać, ale jeśli tak - nikt nie powinien być zawiedziony.