Noclegi w Szczawnicy

(1)
Wybierz termin pobytu
Wybierz termin pobytu
2 dorosłych, 0 dzieci
Przyjeżdżając do można liczyć na znakomite widoki. Tak jak na obrazku z agroturystki Lipowe Wzgórze (ul. 175).
Tak prezentuje się ogród przy agroturystyce Lipowe Wzgórze - ul. 175, 34-600 Mordarka, woj. małopolskie
Agroturystyka z własnym, wydzielonym placem zabaw dla dzieci. Lipowe Wzgórze z (region Beskidy).
Domki górach - Lipowe Wzgórze obiekt z zewnątrz.
Goście agroturystki Lipowe Wzgórze w w kwestii wieczorno-barowych rozrywek mogą spróbować np. bilardowej rywalizacji.

Lipowe Wzgórze

Mordarka, Agroturystyka

Ośrodek usytuowany w malowniczej dolinie, w Beskidzie Wyspowym. W sąsiedztwie dziewiczych rezerwatów i lasów. Idealne miejsce dla osób kochających naturę!

Szczawnica noclegi

Wakacje, urlop, długi bądź “standardowy weekend” - każda chwila wolnego od pracy lub szkoły przydaje się, by złapać nieco świeżości i zregenerować siły, by móc później efektywnie podołać swoim obowiązkom. Tym lepiej, jeśli odpoczynkowi towarzyszy poznawanie interesujących walorów turystycznych regionu. Taki pozytywny efekt synergii gwarantują noclegi w górach w Szczawnicy.

To beskidzkie uzdrowisko, położone o rzut beretem od granicy ze Słowacją, może poszczycić się wieloma różnorodnymi atrakcjami: cennymi zabytkami architektury świeckiej i sakralnej, obiektami sportowymi wysokiej klasy, nietypowymi muzeami, ciekawymi imprezami kulturalno-rozrywkowymi czy zapierającą dech w piersi z zachwytu przyrodą. Jezioro Czorsztyńskie, Dunajec, górskie szczyty w Pieninach i Tatrach. Zdecydowanie będzie co robić w okolicy. By dobrze się przygotować na turystyczne wojaże, najlepiej zacząć od zarezerwowania noclegu w Szczawnicy.

W mieście i jego najbliższej okolicy nie brakuje wszelkiego rodzaju obiektów, oferujących chyba pełną gamę standardów przyjmowania gości. Najlepsze - w sensie: najbardziej luksusowe - warunki czekają w wielogwiazdkowych hotelach. “Królewskie” apartamenty, wiadomo. Również miejscowe pensjonaty oraz ośrodki SPA&Wellness zapewniają bardzo wysoką jakość pobytu. Oczywiście pokoje w prywatnych kwaterach czy domki letniskowe także gwarantują odpowiednią wygodę, choć już bez umilających życie dodatków i “bajerów”. Jak więc widać biało na czarnym - opcji na nocleg w Szczawnicy-Zdroju jest prawdziwe zatrzęsienie. Lepiej też nie zapominać o polach namiotowych i kempingowych.

Są pewne rzeczy, których oczekuje turysta od każdego obiektu, niezależnie od kwoty którą przeznacza na swój pobyt. Spanie musi być wygodne, nieważne, czy będzie to wielkie łoże, najzwyklejszy tapczan lub śpiwór pod namiotem. Niezbędny jest także dostęp do czystej łazienki z ciepłą wodą - każdy woli czuć trudy sportowych zmagań i górskich wędrówek wyłącznie w mięśniach i kościach. Oczywiście każdy szanujący się właściciel, proponujący noclegi w Szczawnicy, dba o spełnienie tak podstawowych wymagań.

Równie ważne jest zaplecze gastronomiczne miasta/lokalu. Wszyscy chcą jeść jak cywilizowani ludzie, nawet jeśli nie narzekają na nadmiar gotówki. Co zamożniejsi pewnie będą stołować się w dobrych restauracjach. Niektóre obiekty oferują możliwość wykupienia posiłków, ”domowych” lub w salce jadalnej. Pozostałym wystarczy niewielki aneks kuchenny, który posiada większość miejsc na nocleg w Szczawnicy.

Ceny za pobyt w słynnym uzdrowisku kształtują się na kilku poziomach, co wynika przede wszystkim z różnic w proponowanych standardach. Szczawnica ma swoją markę, jednak raczej nie należy do ścisłej czołówki najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Dzięki temu powinno być tu nieco taniej niż, dajmy na to w Zakopanem. Noclegi w Szczawnicy-Zdroju nie będą jednak gorsze. Taki wyjazd to znakomite rozwiązanie nie tylko dla singli i par. Również całe rodziny z dziećmi będą świetnie wspominać pobyt tutaj.