Korty tenisowe w Szczawnicy i okolicy

0.8 km od centrum

Tenis należy do najpopularniejszych form rekreacji, czy to nad morzem, czy to w górach, czy też gdziekolwiek indziej. Pienińskie uzdrowisko posiada kort o nawierzchni z ceglanej mączki, wyposażony dodatkowo w sztuczne oświetlenie, co pozwala na swobodną grę nawet do godziny 22:00. Sezon sportowy na obiekcie w Szczawnicy zwykle zaczyna się z początkiem maja.

1.5 km od centrum

Jeden z obiektów sportowych uzdrowiska. Przynależy wprawdzie do hotelowej strefy rekreacji, jest jednak ogólnodostępny. Kort tenisowy pod Jarmutą to pełnowymiarowe boisko do "białego sportu", ze sztuczną nawierzchnią dywanową i może niezbyt rozbudowanym, lecz skutecznym systemem oświetlenia. Dla miłośników tenisa - ważny punkt na mapie  turystycznej Szczawnicy.

Korty tenisowe Szczawnica. Zestawienie wszystkich kortów tenisowych w Szczawnicy i okolicy. Opisy, zdjęcia, ceny, lokalizacje, dane adresowe, odległości. Możliwość zaplanowania dojazdu, dodawania komentarzy i opinii. Korty tenisowe w Szczawnicy i okolicy zebrane są tu w jednym miejscu, co pozwala na swobodny wybór i porównanie warunków w poszczególnych miejscach. Gra w tenisa w Szczawnicy to zatem świetny pomysł na aktywne spędzenie urlopu.